Терміновий виклик
Ремонт бойлерів у Житомирі
Швидкий виїзд майстра в місті Житомир
 • Працюємо у всіх районах Житомира
Працюємо у всіх
  районах Житомира та обл.
 • Самі низькі ціни на послуги 200 грн
Самі низькі ціни
  на послуги 200 грн
 • Моментально реагуємо на ваші проблеми
Моментально реагуємо
  на ваші проблеми
 • Гарантія на всі види робіт
Гарантія на
  всі види робі
Терміновий виклик
+38-099-434-79-83

Встановлення бойлера в місті Житомир

 

Монтаж і встановлення бойлера в Житомирі - один з видів робіт, що виконуються нашими майстрами-сантехніками.

Наявність водонагрівача гарантує безперебійне подання гарячої води у будь-який час доби і повну свободу від роботи централізованого водопостачання. Установка і підключення електробойлера - рішення, завдяки якому гаряча вода і комфорт з'явиться в приватному заміському будинку, що не має підключення до централізованого водопостачання, або ж у будь-якій квартирі, де власник хоче постійно мати доступ до гарячої води і при цьому заощаджувати кошти.

Водонагрівачі діляться на проточні і накопичувальні. Незалежно від принципу роботи і потужності, це устаткування потребує правильного підключення і встановлення, здійснюваних професіоналами. А ось аматорам, котрі можуть брати інформацію з Інтернету – не варто власними силами встановлювати водонагрівач. Це не тільки дуже небезпечно, але й може призвести до поломки бойлера, коли дороге устаткування вже неможливо буде відремонтувати. Тільки купити нове, а це вже додаткові витрати.

Встановлення і підключення накопичувального водонагрівача

 • Підготовка самого місця монтажу – це безпосередньо розмітка під кріплення кронштейнів, визначення того, чи витримає стіна вагу самого бойлера.
встановлення бойлерів
 • Підготовка водопроводу (якщо вимагається) - установка нових труб, розмітка самої системи подання води.
 • Підключення водонагрівача до водопроводу або джерела водопостачання. Воно робиться за допомогою гнучких шлангів, зворотного клапана, гумових прокладень ущільнювачів і монтажних інструментів.
 • З'єднання виходів водонагрівача з краном для гарячої води.
 • Підключення джерела електроживлення. Цей етап робиться тільки після того, як майстер переконався в герметичності з'єднань, відсутності протікань, а також підбурив повітря з бойлера.
 • Перевірка майстром працездатності усього водонагрівача - якщо вода нагрівається, немає протікань, наш фахівець обов'язково проінструктує користувача з усіх питань правильної експлуатації, чищення бойлера.

 

На цьому підключення водонагрівача завершується. Майстрові залишається тільки прибрати інструменти і сміття, що утворилося під час монтажу. І це не просто слова - наші майстри не лише професіонали, але і культурні люди, намагаються не залишати після себе купи сміття. Адже це сміття доведеться комусь прибирати? Наші майстри не залишать по собі неприємних спогадів, адже ми цінуймо кожного нашого клієнта, та розуміймо, що культуру ніхто ще не відміняв. 

Встановлення і підключення проточного водонагрівача у ванні

встановлення бойлерів

Монтаж цього типу бойлерів має на увазі відповідність електричної проводки, умовам роботи проточного водонагрівача. Він обладнаний потужним ТЕНом, що забезпечує прогрівання води за короткий час.

Монтаж проточного водонагрівача можливий не лише у ванній кімнаті. Встановити його можна в кухні над раковиною і навіть в компактному, невеликому санвузлі, завдяки його компактним розмірам.

Проточний водонагрівач, підключення якого робиться стаціонарним і так званим тимчасовим способом, безвідмовно працюватиме у вашій квартирі або будинку, якщо ваша проводка розрахована на роботу електричної плити.

Стаціонарне підключення водонагрівача до водопроводу - найпоширеніший і надійніший спосіб монтажу цього устаткування, що має на увазі його постійне використання як джерело гарячого водопостачання.

Тимчасове підключення "проточника" - самостійне і небезпечне для приладу підключення до гнучкого шланга душа, що має на увазі тимчасове використання водонагрівача, наприклад, тоді, коли відзначаються перебої з гарячим водопостачанням в централізованому водопроводі.


Установка бойлера непрямого нагріву

Водонагрівач непрямого нагріву - прилад, завдання якого забезпечувати гарячою водою усіх домочадців одночасно. Установка і підключення електричного водонагрівача в квартирі такого типу не менш актуально, ніж в приватному будинку. Із-за перебоїв в поданні гарячого водопостачання або недостатньому тиску у водопроводі вірогідність того, що, коли хазяйка піде мити посуд, а хазяїн митися в душ гарячої води не дістанеться нікому, досить велика.

Підключення бойлера до водомережі здійснюється за таким же принципом, як і монтаж накопичувального водонагрівача. Конструкція бойлера непрямого нагріву відрізняється від накопичувального тільки наявність ефективного утеплювача, що зберігає температуру води у бойлері постійно впродовж тривалого часу.

Монтаж і встановлення водонагрівача в Житомирі

Наші майстри роблять будь-які види сантехнічних робіт, включаючи установку й підключення, ремонт та очищення всіх бойлерів, незалежно від марки та моделі, виробника. Нам під силу робота будь-якої складності і у будь-якому об'ємі. Незалежно від того, потрібно підключення бойлера у Житомирі в квартирі або в приватному будинку, офісній або торговій будівлі, ми гарантуємо, що якість нашої роботи буде незмінно високою.

У нашому штаті працюють професійні сантехніки, щодня виконуючи найрізноманітніші за об'ємом, рівнем складнощів роботи, тому ви можете бути упевнені в нашій відповідальності і оперативності, а також в приємній вартості робіт. Нам важливий кожний наш клієнт, до кожного ставимося як до себе. 

Установка електроустаткування, що вимагає підключення до водопровідної мережі, вироблювана кваліфікованим майстром - гарантія справної довговічної роботи устаткування, яке прослужить вам не один рік. Потому навіть не сумнівайтеся в нашій компетентності і дзвоніть нам - фахівці приїдуть в максимально короткий термін, проведуть підготовку і установку водонагрівача, забезпечивши у будинку максимум комфорту.

Ціни на встановлення бойлера

 

 

Вигляд робіт Ціна, грн
Встановлення бойлера (до 50л) від 1200 грн
Встановлення бойлера (50-100л) від 1800 грн
Встановлення бойлера (більше 100л) від 2000 грн
Підключення до системи водопостачання від 1000 грн
Встановлення системи захисту від переливу від 600 грн

 

 

Вигляд робіт Ціна, грн
Встановлення бойлера (до 50л) від 1200 грн
Встановлення бойлера (50-100л) від 1800 грн
Встановлення бойлера (більше 100л) від 2000 грн
Підключення до системи водопостачання від 1000 грн
Встановлення системи захисту від переливу від 600 грн
Ми створили службу послуг з добрим і висококласним сервісом для кожного клієнта.
Мы создали службу услуг с добрым и отзывчивым сервисом, для каждого человека.
 • Висока якість виконаних робіт.Ми виділяємо проблему і не накручуємо зайвого.
 • Даємо гарантію
  від неякісного ремонта.
  Професіонали - це завжди 100% якості.
 • Добре відношення до діла и до клієнта.Ми можемо виїхати в зручний для вас час і не "ломити" ціну за свої послуги!
Потрібен майстер зараз?

Залишіть заявку на безкоштовний виїзд майстра.

© 2024 Майстер-Профі