Терміновий виклик
Ремонт газового обладнання у Житомирі
Швидкий виїзд майстра в місті Житомир
 • Працюємо у всіх районах Житомира
Працюємо у всіх
  районах Житомира та обл.
 • Самі низькі ціни на послуги 200 грн
Самі низькі ціни
  на послуги 200 грн
 • Моментально реагуємо на ваші проблеми
Моментально реагуємо
  на ваші проблеми
 • Гарантія на всі види робіт
Гарантія на
  всі види робі
Терміновий виклик
+38-099-434-79-83

Ремонт газового котла в місті Житомир

На даний час газове устаткування, а саме котли широко застосовані в системі опалювання будинку, для нагріву води, але як і будь-яка техніка вона може виходити з ладу. Неякісна вода або ж навіть газова суміш, неправильна експлуатація - усе це і багато іншого веде до того, що газовий котел, встановлений удома або до квартири у Житомирі не виконує свої функції.

Але важливо пам'ятати, що газовий котел - устаткування, працююче на газу. Потому будь-яке самовільне втручання в його роботу, спроба відремонтувати може стати причиною трагедії. Не варто намагатися відремонтувати устаткування у разі його виходу з ладу, правильне рішення - викликати нашого майстра по ремонту газових котлів в Житомирі і області.

Види ремонту газового котла

Передусім, це може бути поточний ремонт, якщо устаткування вийшло з ладу з тієї або іншої причини. Найчастіше, це обумовлено виходом з ладу автоматики або ж зносом деталі, і досить часто сучасне устаткування вибиває на дисплеї певний код помилки.

 

Поточні ремонтні роботи - вони проводяться з певною періодичністю. І тут точно не обійтися без професійного майстра. Самі роботи проводяться навіть коли котел справний, працює нормально, але ретельний його огляд майстер проводить у рамках профілактики, що дозволить уникнути серйознішої поломки, несправності. Важливо пам'ятати, що навіть щонайменший збій може стати причиною серйозної поломки, адже це устаткування працює на небезпечному газу.

Якщо говорити про капітальний ремонт - цей ремонт може обійтися в чималу суму, і нерідко наші майстри констатують той факт, що дешевше і простіше купити новий котел, ніж ремонтувати старий. Найчастіше проводиться у разі модернізації старої системи, або ж при переобладнанні системи по усьому будинку, квартирі.

 ремонт газових котлів

Поломки і їх головні причини

Причин, чому котел працює не так, як треба, може бути немало, але наші фахівці виділяють наступні, найпоширеніші і такі, що часто зустрічаються в роботі. Так варто виділити наступні групи головних причин поломок газового котла.

 • На перше місце варто поставити саме неправильний монтаж устаткування, установка. Не кожен власник може правильно вирішити, де варто встановити котел, адже в цьому питанні немало підводних каменів, є своя специфіка. Наші майстри допоможуть правильно вибрати місце монтажу котла з обліком не лише планування будинку, але і розводки газової комунікації.
 • Процес встановлення котла - ще одна причина, по якій устаткування може працювати неправильно, якщо монтаж проводив непрофесіонал.
 ремонт газових котлів
 • Помилки в експлуатації устаткування. У такому разі газовий котел не прослужить відведений йому термін експлуатації.
 • Якість води. Саме від того, наскільки вона чиста, чи відсутні в ній домішки, який йде рівень жорсткості - усе це впливає на роботу внутрішніх систем котла. Накип і забиті фільтри - найчастіше вони призводять до поломок газового устаткування. При чому поломкам безповоротним, з якими неможливо впоратися, просто замінивши деталь.
 • Відсутність своєчасної діагностики і регулярного ТО, таке, як наприклад, заміна фільтрів, їх чищення, усунення накипу.
Такий підхід веде до того, що техніка може зламатися безповоротно, але також стати причиною протікання води/газу, нерідко - займання.

Усі ці причини легко усунути, сучасно визначити, якщо регулярно звертатися за допомогою майстра в службу по обслуговуванню і ремонту газового котла. Наші кваліфіковані фахівці, нові деталі, необхідне для ремонту усього устаткування - це довга служба вашого котла, безпека кожного користувача, члена його сім'ї.


Що передбачає робота нашого сервісу

Якщо користувач зіткнувся з проблематикою в роботі газового устаткування - не варто зволікати, важливо якнайскоріше звернутися по допомогу до фахівців. Якщо говорити про послуги, які роблять наші майстри відносно ТО газового котла, - варто виділити такі пункти:

 • Діагностика усієї системи котла, що проводиться із заданою періодичністю. Це дозволить виявити приховані поломки, запобігти несправності устаткування.
 • Наші майстри швидко приймуть заявку в роботу і в короткий термін виїдуть на адресу клієнта, адже розуміють, що газове устаткування не терпить зволікання.
 • Наші майстри мають повний набір інструментів для діагностики/ремонту, якісні деталі, знають, як провести ремонт - інструкції отримують від виробника, завжди проходять курси підвищення кваліфікації.
 • Ми можемо проконсультувати клієнта з питань, що цікавлять, в телефонному режимі.
 • Своєчасна і оперативна перевірка усієї автоматики, налаштування роботи системи за заданими клієнтом параметрами.
 • Перевірка складу і хімічний аналіз води, з метою визначення частоти очищення фільтрів, їх зміни.
 • Огляд процесу горіння початкової сировини, як і перевірка якості роботи вентиляції в газовому котлі.
 • Діагностика і по потребі - налаштування, заміна елементом механіки котла.

Наші майстри і сам сервіс завжди дотримуються принципу індивідуального підходу, як до самого клієнта, так і газовому котлу. На усі проведені роботи - ремонт або ж діагностику наші фахівці дають гарантію, що дозволить показати наше відповідальне відношення до кожного клієнта, його проблеми і безпеки. 

 

Ціни на ремонт газового котла

 

 

Вигляд робіт Ціна, грн
Ремонт котла від 600 до 1800 грн
Перевірка і налаштування системи опалення від 600 до 1800 грн
Очищення котла від забруднень від 700 до 1400 грн
Перевірка та регулювання газової арматури від 700 до 1000 грн
Встановлення котла та системи опалення від 1500 до 4000 грн
Технічне обслуговування котла та системи опалення від 600 до 1500 грн
Діагностика котла та виявлення несправностей (залежно від складності проблеми) (входить у вартість ремонту) від 300 до 500 грн

 

 

Вигляд робіт Ціна, грн
Ремонт котла від 600 до 1800 грн
Перевірка і налаштування системи опалення від 600 до 1800 грн
Очищення котла від забруднень від 700 до 1400 грн
Перевірка та регулювання газової арматури від 700 до 1000 грн
Встановлення котла та системи опалення від 1500 до 4000 грн
Технічне обслуговування котла та системи опалення від 600 до 1500 грн
Діагностика котла та виявлення несправностей (залежно від складності проблеми) (входить у вартість ремонту) від 300 до 500 грн
Ми створили службу послуг з добрим і висококласним сервісом для кожного клієнта.
Мы создали службу услуг с добрым и отзывчивым сервисом, для каждого человека.
 • Висока якість виконаних робіт.Ми виділяємо проблему і не накручуємо зайвого.
 • Даємо гарантію
  від неякісного ремонта.
  Професіонали - це завжди 100% якості.
 • Добре відношення до діла и до клієнта.Ми можемо виїхати в зручний для вас час і не "ломити" ціну за свої послуги!
Потрібен майстер зараз?

Залишіть заявку на безкоштовний виїзд майстра.

© 2024 Майстер-Профі