Терміновий виклик
Ремонт бойлерів у Житомирі
Швидкий виїзд майстра в місті Житомир
 • Працюємо у всіх районах Житомира
Працюємо у всіх
  районах Житомира та обл.
 • Самі низькі ціни на послуги 200 грн
Самі низькі ціни
  на послуги 200 грн
 • Моментально реагуємо на ваші проблеми
Моментально реагуємо
  на ваші проблеми
 • Гарантія на всі види робіт
Гарантія на
  всі види робі
Терміновий виклик
+38-099-434-79-83

Професійна чистка бойлера в місті Житомир

Чи потрібно вам проводити ТО вашого водонагрівача? Чи потрібно вам проводити чистку бойлера у Житомирі? Так. Потрібно. Тому варто пам’ятати, що сама робота по чистці водонагрівача – це не просто очищення ТЕНу від накипу. Це ще очищення його стінок, встановлення нових фільтрів,  якщо це потрібно, а це потрібно, оскільки в більшості випадків вода в водопроводі міста залишає бажати кращого. Всі ці роботи не тільки забаганка виробника, але й пункт, котрий дозволить подовжити термін експлуатації самого виробу. Отже далі наші майстри  дадуть відповідь на ці, та інші питання у відношенні обслуговування водонагрівача.

Коли потрібно викликати майстра?

В цьому випадку треба прислухатися до роботи самого водонагрівача. Коли він не гріє на достатньому рівні воду, до заданого рівня, в процесі роботи – досить сильно гуде, видає низький шум, то варто вимкнути його від електропостачання, та викликати майстра. Не варто самому ремонтувати водонагрівач. Частіш за все клієнти можуть зіштовхнутися з такими проблемами в роботі водонагрівача:

 • Відсутня, або недостатнього рівня температура гарячої води.
 • Вода іржава, чи має неприємний запах.
 • Водонагрівач в процесі роботи видає високий/низький шум.
Все це вказує на необхідність проведення ремонтних робіт, й що найважливыше – частіше за все достатньо просто почистити бойлер, замінити фільтри, або незначну деталь, хоча це не виключає й потреби в проведенні досить серйозного ремонту.

Однією з найчастіших проблем, з котрою можуть стикнутися користувачі в процесі експлуатації бойлера, є ерозія магнітного анода, а також корозія, та порушення цілісності стінок бака водонагрівача. Саме внутрішній бак, та нагрівальний елемент – найвразливіші в самій структурі всієї системи. Тому обов’язковим елементом водонагрівача є магнітний анод, котрий захищає саму внутрішню поверхню бака від корозії, та руйнування бака. Варто проводити регулярне очищення, по мірі потреби міняти магнітний анод з інтервалом раз в рік.

чистка бойлерів

Інші види ремонту можуть бути більш об’ємні по своїм фінансовим та іншим затратам, наприклад, проведення раз в місяць промивання всієї системи, трудомістким. Й варто пам’ятати, що довірити всі роботи варто лише професійним майстрам, котрі мають відповідну підготовку, стаж роботи, та знають, як провести профілактику та чистку бойлера у відповідності до норм виробника.

Промивання водонагрівача майстрами проводиться як міра профілактики при випаданні осаду. Все це дозволить не розвиватися таким неприємним симптомам як шум, протікання, неприємні запахи води. Наприклад, якщо водонагрівач в процесі роботи видає сильний шум – це може свідчити про скупчення на нагрівальному елементі накипу. Якщо сам гул досить низький, то це може вказувати на скупчення осаду в нижній частині бака, особливо, якщо він супроводжується ще й клацанням. Проте в кожному випадку бак потребує очищення, й очищення не просто користувачем, а професійним майстром, оскільки робота передбачає розбірку та сбір самої конструкції.

Не варто проводити такі роботи самому – варто довірити їх майстрам нашої компанії. Оскільки наші майстри спеціалізуються на ремонті, а також чистці бойлерів у Житомирі.

Корисні поради від майстрів нашої компанії:

чистка бойлерів
 • Ми закликаємо кожного користувача, котрий помітив, що його водонагрівач не працює належним чином, наприклад, не гріє достатньо воду, видає сильний шум, протікає – не займатися самостійним ремонтом. Варто відключити систему від електропостачання, та звернутися якомога швидше до наших майстрів.
 • Наші майстри не тільки якісно проведуть чистку бойлера, але й по мірі потреби – відремонтують водонагрівач, проведуть належне його налаштування, з урахуванням потреб користувача. При цьому ми працюємо без перерви та вихідних, весь тиждень, тому наші клієнти не залишаться без допомоги навіть уранці вихідного дня.
 • Варто враховувати, що саме обладнання може вийти зі строю у незручний момент, або , наприклад, ввечері суботи, або ж в понеділок, коли ви збираєтесь на роботу.
 • Не варто ремонтувати складну систему самому – це може призвести ще до більш складної та більш дорогої несправності.
 А також до того, що водонагрівач, котрий ще перебуває на гарантійному обслуговуванні, не приймуть в офіційному сервісі на ремонт/обмін.
 • Тільки майстер може чітко визначити саму несправність, причину, та своєчасно, згідно з нормами виробника, усунути її. Тому варто довірити всі роботи професійним майстрам. Це дозволить збеерегти час, а також саме устаткування. 


Як ми працюємо:

 • Клієнту досить зв’язатися з нами, подати заявку на ремонт. При цьому варто вказати марку та модель водонагрівача, а також описати саму несправність, як «поводить» себе бойлер.
 • Далі клієнт та майстер узгоджують дату та час приїзду спеціаліста. Вже на місці майстер проводить діагностику системи, узгоджують вартість роботи – буде це просто чистка бойлера чи супутні ремонтні роботи, налаштування.
 • Майстер на всі виконані роботи видає клієнту гарантійний талон, та проводить обов’язково інструктаж, як варто правильно користуватися водонагрівачем.

В такому питанні як вартість чистки бойлера у Житомирі - вона може бути визначена тільки після діагностики системи, котру майстер проводить ніяк не по телефону, а вже на місці. Але приблизна вартість чистки може бути озвучена клієнту в телефонному режимі, коли він озвучить марку та модель водонагрівача, супутні ознаки несправності, код поломки. Але – все це попередня цифра, остаточна ж буде визначена на місці.

Кожний клієнт може довіряти нам, адже нам важливе наше добре ім’я, та спокій, комфорт кожного, хто звертається до нас за допомогою. Ми цінуємо, та поважаємо кожного нашого клієнта, адже розуміємо – добрі відгуки від кожного з вас працюють ліпше, ніж найдорожча реклама. А це дорогого коштує, тому всю відповідальність за роботу наші майстри підтверджують гарантією на  виконаний ремонт, чистку чи замінену деталь.

 

Ціни на чистку бойлера

 

 

Вигляд робіт Ціна, грн
Чистка бойлера (30л-100л) від 600 до 1200 грн

 

 

Вигляд робіт Ціна, грн
Чистка бойлера (30л-100л) від 600 до 1200 грн
Ми створили службу послуг з добрим і висококласним сервісом для кожного клієнта.
Мы создали службу услуг с добрым и отзывчивым сервисом, для каждого человека.
 • Висока якість виконаних робіт.Ми виділяємо проблему і не накручуємо зайвого.
 • Даємо гарантію
  від неякісного ремонта.
  Професіонали - це завжди 100% якості.
 • Добре відношення до діла и до клієнта.Ми можемо виїхати в зручний для вас час і не "ломити" ціну за свої послуги!
Потрібен майстер зараз?

Залишіть заявку на безкоштовний виїзд майстра.

© 2024 Майстер-Профі